Kontakt

Oferujemy szybkie terminy – nawet z dnia na dzień – oraz sesje interwencyjne dla nagłych lub kryzysowych sytuacji. Pracujemy zarówno online, jak i stacjonarnie (w gabinetach w Warszawie), podczas wizyt domowych.

Zadzwoń +48 790 005 702 lub napisz.

Wyrażenie Zgody

12 + 4 =

Z przyjemnością na odpowiemy na Twoje pytania. Na wszystkie maile staramy się odpowiadać w naszych godzinach pracy od poniedziałku do piątku 9:00 – 18:00.

Wypełnij formularz lub napisz na adres kontakt@psychologicznecentrum.pl
albo zadzwoń +48 790 005 702.

@psychologiczne
centrum

Czy niezrozumiałe
samopoczucie w ciąży to tylko
efekt hormonów?

Zostaw swój adres email, a przez najbliższe 5 dni opowiem Ci o tym, co zaskakującego dzieje się w kobiecej psychice podczas ciąży. Podpowiem także, jak w trudnościach emocjonalnych, odnaleźć potencjał do rozwoju.

bezpłatny i anonimowy

test na depresję poporodową

Jeśli urodziłaś niedawno dziecko i czujesz się nieswojo, nie radzisz sobie z emocjami i niepokoi Cię twoje samopoczucie sprawdź, czy nie cierpisz na depresję poporodową.

Najczęściej
Zadawane Pytania

Kiedy powinnam zgłosić się do psychologa?

Podstawą do zgłoszenia jest zawsze subiektywne odczuwanie cierpienia oraz poczucie, że sytuacja, w której się znajduję mnie przerasta.

  • Gdy jedno z trudnych do przeżywania odczuć np:. smutek, złość czy lęk jest dominujące i nie ustępuje pomimo upływu czasu i podjętych działań.
  • Gdy samopoczucie znacznie utrudnia funkcjonowanie i/lub opiekowanie się dzieckiem.
  • Bezwzględnym wskazaniem do zgłoszenia są myśli samobójcze.

Od porodu minęło już kilka lat. Czy nadal mogę się zgłosić?

Tak. O okresie okołoporodowym mówimy do 12 miesiąca życia dziecka. Jednak, gdy trudności, które pojawiły się ciąży lub po porodzie nie zostały zaopiekowane, to mogą „przeciągać” się na kolejne lata.

Czy ciąża to dobry moment na psychoterapię?

Każda osoba będąca w kłopocie powinna otrzymać wsparcie, zwłaszcza kobieta w ciąży, która staje przed jedną z największych i najtrudniejszych zmian w życiu.

Jeśli fakt zajścia w ciąże powoduje występowanie trudności emocjonalnych, należy się zgłosić po wsparcie, by móc zrozumieć źródło swoich trudności, obniżyć lęk i przygotować się na nadchodzące wyzwania. 

Czy na konsultację mogę przyjść z dzieckiem?

Tak, na konsultacji można być z dzieckiem do 12 miesiąca życia, niezależnie od tego, czy konsultacja odbywa się online, czy stacjonarnie.

Czy konsultację mogę odbyć online?

Tak, każda z psychoterapeutek pracujących w Centrum pracuje również online. Jednak nie każdy zgłoszony kłopot kwalifikuje się do pracy online.
W niektórych przypadkach psychoterapia powinna być prowadzona stacjonarnie. O tym zawsze informuje psychoterapeutka po wstępnej konsultacji.