BLOG
PSYCHO
LOGICZNY

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, napisz do nas!

poczytaj

NAJNOWSZE WPISY

Na naszym blogu znajdziesz wpisy, które zawierają wiedzę z zakresu psychologii okołoporodowej. Zebrałyśmy ją w oparciu o nasze doświadczenia gabinetowe, liczne publikacje, seminaria i konferencje branżowe, oraz nasze osobiste przemyślenia refleksje, czy wielogodzinne dyskusje. Dzielimy się tym z Wami, abyście mogli poszerzać swoją wiedzę i świadomość. To ważne, ponieważ wiedza buduje poczucie bezpieczeństwa. Czujcie się tu dobrze, bezpiecznie. Rozgośćcie się.

zapisz się

Czy niezrozumiałe samopoczucie w ciąży to tylko efekt hormonów?

Zostaw swój adres email, a przez najbliższe 5 dni opowiem Ci o tym, co zaskakującego dzieje się w kobiecej psychice podczas ciąży. Podpowiem także, jak w trudnościach emocjonalnych, odnaleźć potencjał do rozwoju.

o nas

Jesteśmy zespołem psychoterapeutek,
które towarzyszą kobietom w wyjątkowym czasie stawania się matkami.

W Psychologicznym Centrum Opieki Okołoporodowej tworzymy wspierającą przestrzeń do rozmowy, zrozumienia i oswajania trudności emocjonalnych, jakie pojawiają się w ciąży i po porodzie.

Pomagamy zrozumieć, oswoić i poradzić sobie z trudnymi uczuciami. Dzięki temu kobiety mogą wejść w macierzyństwo silniejsze, stabilniejsze i spokojniejsze.

Wspieramy Was w czerpaniu satysfakcji z tego okresu i przygotowaniu się na nadchodzące rodzicielskie wyzwania.